img 0
img 1
img 2

Pre 7" LCD displej G070Y3-T01 doprava zadarmo

€22.88

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Doprava: otestujeme ich prísne pred odoslaním. Sme len platiť prepravné náklady a dane pre našu krajinu, ak existuje akékoľvek dodávky náklady a daň z vašej krajine, budete musieť zaplatiť za to. Budeme loď ju do 3 pracovných dní po tom, čo sme získať objednávky. Dodacia lehota spravidla bude 7 až 50 dní, čo bude pre rôzne krajiny. Môžete si vybrať www.culty.sk Štandardná Doprava,To je rýchlejšie ako ostatné. * Spojené Štáty americké / Veľká Británia / Austrália môže trvať 7-30 pracovných dní. * Kanada môže trvať 7-35 pracovných dní. * Francúzsko / Španielsko / Nemecko môže trvať 7-30 pracovných dní. * Východná Európa môže trvať dĺžkou 16 až 30 pracovných dní. * Taliansko / Brazília / Južná Amerika môže trvať 30-50 pracovných dní. * Odoslané prostredníctvom DHL Express: 7-12 pracovných dní (musíte zaplatiť príplatok). Záruka a Vrátenie: ponúkame záruku na všetky naše produkty. Kupujúci znáša prepravné náklady na vrátenie chybného alebo non-chybné položky na nás. Vrátiť tovar by mal byť v dobrom stave rovnaké ako sme na odoslanie, nie je poškodený. Vrátený tovar podliehajú schváleniu nás, malo by to byť v original krabici, ako sme vyslali. Fyzicky poškodené položky prijaté by mali byť uvedené do 2 dní. Všetky NON-Predávajúci vráti Chybu, tam je 15% re-osadenie poplatky a poplatky za poštovné a manipulačné poplatky sú nevratné. ( E. g. kúpili ste nesprávnu položku ), Kontaktujte Nás:

1. Ak existuje nejaký problém, neváhajte nás kontaktovať na správu, odpovieme vám v priebehu 1 pracovného dňa. (nemusia zahŕňať sviatok)

2. Pracovná doba: pondelok až sobota

3. Ak sa nechcete dostať odpoveď do 1-2 pracovných dní, pozrite si prosím váš email alebo Moje Správy v prípade, že váš poskytovateľ e-mailových služieb má príliš agresívne spam filter blokuje alebo moje e-maily. Prosím, pridajte si nás váš kontakt a e-mailovú nás opäť.

4. Hromadné objednávky je prijateľné, nižšie ceny, bude vám ponúknutá na hromadné objednávky.

Poznámka:

Len musíme viac 100% pozitívnu spätnú väzbu, Prosím, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky a neutrálne spätnú väzbu skôr, kontaktujte nás. Ďakujeme!

Na obrazovkách kupujete používa, môže mať známky používania, napr. škrabance alebo značky, ale už sme ich otestoval pred odoslaním, takže sa nemusíte báť o kvalitu.

  • Typ Obrazovky: Odolnosť Displeja
  • Číslo Modelu: G070Y3-T01
  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec
  • Kompatibilné Značky: Univerzálny
  • Názov Značky: htytech
  • Typ Produktu: LCD Tablet

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.