• top
 • 2020 Nové 4G ADAS Android 8.1 GPS Navigácie 2+16 g 1080p Dual Objektívom, Bluetooth, WiFi Dash Cam 10" IPS Spätné Zrkadlo Nahrávač
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

2020 Nové 4G ADAS Android 8.1 GPS Navigácie 2+16 g 1080p Dual Objektívom, Bluetooth, WiFi Dash Cam 10" IPS Spätné Zrkadlo Nahrávač

€78.55

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Bezpečnejší a stabilnejší spôsob inštalácie, aby sa vaše auto v pôvodnom štýle

Riešenie pre vodičov, ktorý sa pripája 10 v jednom funkcie:

GPS Navigácia, Auto Video Rekordér, Parkovanie monitor, Bluetooth hands-free, WiFi , FM inteligentného zariadenia s Android, 8.1 OS, ADAS,4G internet surfovanie, Diaľkové Monitor ,G-sensor.

2G RAM+16 G ROM,Android, 8.1 systémy

Quad core 1,5 GHZ, Vysoký výkon procesora obsahuje Android 8.1 smart systems, plus je postavený v RAM 2GB ROM 16GB,to robí dvr operačný viac hladko a dosiahnuť viacerými funkciami sa to robí auta dvr beží rýchlejšie. Si môžete stiahnuť všetky APLIKÁCIE z google play store.

4G Siete, Vďaka 4G SIM karty a vstavané wifi, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vám bude užite si zábavu z internetu, surfovanie , aby to pre online navigácie/ hudba /film ect . Poznámky: pred zadať objednávku, prosím, láskavo skontrolujte, či vašu miestnu SIM kartu sieť je pod pásma, alebo nie:(4G/LTE:FDD,2100(B1)/1800(B3) GSM:900(B8)/1800(B3)

Free GPS Navigácia Mapy

Stiahnuť svoje obľúbené GPS do vnútornej pamäte, s letného GPS anténa, to dvr poskytuje najlepší zážitok bez ohľadu na cieľ. Plus, je to 4G siete, funkciu , pomáha dvr ak chcete získať viac rýchlo a hladko online GPS navigáciu. PS: Support Europe / Severná Amerika / Južnej Amerike a Juhovýchodnej Ázii / Stredný Východ mapa (Budeme inštalovať mapy podľa vášho bydliska, ako sú: Spojené Kráľovstvo, budeme inštalovať mapu Európy)) *zrkadlo predvolené postavený v Google on-Line Mapu *môžeme nainštalovať Navitel Mapy pre Rusko. *môžeme nainštalovať Sygic Mapy pre iné countrys. Náš stroj je Android 8.1 Systém, môžete tiež stiahnuť Waze / iGO/ Yandex GPS mapy z Google Play Store sami.

Diaľkové Monitorovanie & GPS logger sledovania

Sledovať polohu vášho vozidla, na diaľku zachytiť čo sa stane, aby vaše auto kdekoľvek na svete. Prezeranie snímok a videoklipov vaše auto pomocou Aplikácie z vášho inteligentného telefónu, akonáhle ste pripojení na internet.

ADAS Plus, Aby riadenie Bezpečnejšie LDWS Lane Departure Warning Systems upozornenie je aktivovaná, keď sa na lane departure je detekovaný na základe real-time video zaznamenané. FCWS Upozornenie na čelnú zrážku Systém varovania hra je aktivovaná, keď je to možné čelnú zrážku je detekovaný na základe real-time video zaznamenané. FVMA Dopredu, Vozidlo Pohybujúce sa Alarm spustí sa upozornenie, keď vozidlo pred vami sa presunie na základe real time video rekordér.

Dual Kanály Video Rekordér Tento prístroj je dodávaný s dvoma širokouhlé fotoaparáty a môže na prednej a zadnej strane vašej vehide. Predné 1280*720P, Zadné 1920*1080P;dve HD Kamery môžete nahrávať súčasne automaticky zachytiť každý prchavý okamih.

Auto reverznej parkovanie zobraziť

Keď auto so spiatočkou, toto auto bude DVR automaticky prepnúť na zálohovanie obrázkov z fotoaparátu zobrazenie so parkovanie linky

WIFI Funkcia

Vstavané Wi-Fi vám umožní zostať v kontakte aj na cestách a rýchle prehliadanie webu. Mapy GPS, film, hudba a aplikácie by mohli byť vopred načíta, keď bezplatné wi-fi je k dispozícii. Iné ako Car DVR pripojiť sa na WIFI a je tiež možné, WIFI Hot Spot na druhý prístroj, keď auta DVR prichádza s internet 4G sim karty.

24H Parkovanie Monitor, Keď niekto v blízkosti vášho vozidla alebo vozidlo sa začne pohybovať, Automaticky zapnúť a začať nahrávať, keď zistí nárazu alebo nárazu,prístroj sa automaticky automaticky zaznamenáva na niekoľko sekúnd,uistite sa, že 24h Parkovanie Stráže. Pozor: To by malo byť spojené hardwire

Teplé a Dôležité Tip 1.Zariadenie je potrebné pripojiť originál nabíjačka do auta bude fungovať dobre , ak budete nabíjať doma s inými nabíjačku na obrazovke bude blikať alebo zariadenie poškodiť, pretože nestabilné napätie a prúd. 2. Pred objednávky 3G/4G verziu, skontrolujte prosím sim internet podporu miestneho pásmo: 2G / GSM:900(B8)/1800(B3); 3G /WCDMA:2100(B1)/900(B8); 4G/LTE:FDD,2100(B1)/1800(B3). inak,táto funkcia nepracuje, keď využívať sim kartu, vložte sim kartu správnym spôsobom, môžete sledovať na obrázok na webovej stránke (viď popis o 3G/4G) OTÁZKA:Prečo nie je ADAS funkciu? Odpoveď: Len 4G verzie majú ADAS funkcie; ak tak urobíte továrenské nastavenie stratil ADAS, stačí pripojiť na internet úspech, potom reštartujte prístroj, tam bude mať ADAS znova. Otázka: Aký je jazyk má prístroj podporu? Odpoveď: podpora angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina, portugalčina, poľština, hebrejčina, turecký, ruský, Thajský, arabský, Japonský, Čínsky, kórejský, švédčina, slovenčina, čeština, holandčina, Slovinský podpora : anglický, ruský, španielčina, arabčina, čeština,taliančina, Thajčina, Japonskej, francúzskej, nemeckej,Vietnamčina, Čínsky, Q: Čo je to mapa zariadenie podporu? Odpoveď: Pred loď, budeme inštalovať sygic mapa podľa vašu adresu, ale to je tiež podporovať ďalšie mapy, ako sú Google mapy, Yandex mapa, Waze mapy, T-mapy, atď.; Otázka:Kedy použiť mapu potrebujete internet? Odpoveď: môžete stiahnuť off-line mape, potom nie je potrebné internet; ak potrebujete on-line mapy , potom je potrebné pripojiť wifi alebo 3G/4G sim karty, Q: Prečo nie je zvuk? A: Prosím, vypnite FM, potom nie je zvuk;

 • GPS typ: Vozidlo GPS Jednotky a Zariadenia
 • Špeciálne Funkcie: Dotykový Displej
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Duálny Objektív: 1
 • Systémy: Android 8.1
 • GPS Navigátor s TF Karty: No
 • Názov Značky: Anfilite
 • Rozlíšenie Obrazovky: 1024*600
 • Veľkosť Obrazovky: 10" HD IPS Dotykový displej 1280*320p
 • Bluetooth Hands-free: Podpora
 • ADAS bezpečné pripomienky: Podpora LDWS / FCWS/ FVMA
 • RAM/ROM: 2+16GB
 • GPS Navigácia Mapy Zadarmo: Európa / Severná Amerika / Južná Amerika / Asi,atď.
 • android zrkadlo: Prúd Spätné Zrkadlo Dash Prišiel
 • 24H Parkovanie Monitor/Zozadu: Podpora
 • 4G/3G/2G siete band: LTE
 • GPS Navigácie/Slučka Nahrávanie/G-Sensor: Podpora

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.