• top
 • Auto GPS Tracker Relé GPS Riadenie vozového Parku v Reálnom Čase Locator GPS GPRS GSM Sledovania Free APP
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Auto GPS Tracker Relé GPS Riadenie vozového Parku v Reálnom Čase Locator GPS GPRS GSM Sledovania Free APP

€16.34

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Parametre IK720

Zariadenie Rozmer : 31*31*57mm Zariadenie Hmotnosť :29.3 g Telecom Chipset : Mediatéka MT2503 Siete : GSM&GPRS Frekvenčné Pásmo : GSM 850/900/1800/1900MHz Miesto Chipset : Mediatéka MT2503 Umiestnenie Spôsobom : LIBIER/a-gps/GPS/Glonass presnosť Polohy :

Funkcie IK720 Relé GPS Tracker:

1. GPS+LBS Dual Polohy Spôsobmi: Ak signál gps je dobré, prístroj sa bude nájsť pomocou gps satelitných, ak nie, prístroj sa bude nájsť cez LIBIER! Podľa GPS umiestnenie režim, presnosť je 5-10 metrov, pod LBS umiestnenie režim, presnosť je 100-1000 metrov!

2. V reálnom čase Sledovanie: sa môžete v reálnom čase sledovať zariadenia na google maps cez mobilephone, tablet a počítač, a minumum údaje nahrať interval je 10 sekúnd!

3. História Trasy Prehrávanie: APLIKÁCIE a webového servera môžete nahrať nahrať údaje z prístroja do 180days, sa môžete prehrávanie história trasu kedykoľvek!

4.Pohotovostný Čas: má vstavaný 3,7 V 80mAh Li-ion batéria, môže pohotovostnom režime až 2 hodiny poslať oznámenie raz odpojiť pomocou hlavného vypínača.

5.Prekročením rýchlosti Upozornenie: Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

6. S hock/Vibračné Upozornenie: Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.

7. Geo-plot: Nastavenie geofence pre sledovanie obmedziť jeho pohybov v rámci okresu. Jednotka bude posielať poplachovej informácie na APLIKÁCIE a webového servera, keď to ide von, alebo si v tomto okrese.

8.Ťažné Upozornenie: Po zaparkujete auto, poslať príkaz "towx,y", ak chcete nastaviť alarm, Ťažné. To vám zašle upozornenie raz auto presťahovali, keď ACC je vypnutý stav.

9.Diaľkové Ovládanie: Môžeme diaľkovo ovládať naše zariadenie, a keď niekto chce ukradnúť auto, môžeme na diaľku odpojte olej okruhu a okruhu. Pri odosielaní olej rezanie príkaz: 555 ; prístroj bude vykonávať olej rez príkaz; (Keď rýchlosť presahuje 20 km / h, tento príkaz nebude vykonaný okamžite. Použitím oleja a vypnutie olej (2 sekúnd interval), rýchlosť spomalí. Pri rýchlosti o menej ako 20 km / h. Zariadenie bude plne realizovať paliva príkaz vystrihnúť.) 10. GSM band : 850/900/1800/1900 MHz prístroj nie je možné používať v týchto krajinách: USA, Austrália, Nový Zéland, Kórea, Japonsko, Kanada, Singapure, Číne, Taiwane, 11. Prevádzkové napätie 10-40 V : relé gps tracker môže byť kompatibilná s auto/kamión/taxi/autobusom/motocykle a pod. 12.Vypnutie alebo odrezať Alarm: Admin počet dostane oznámenie raz relé gps tracker drôt bol rez alebo odpojiť pomocou hlavného vypínača.(Iba zariadenie zabudované batérie podporu tejto funkcie) 13.Režim spánku: Ak povolíte túto funkciu, zariadenie môže prejsť do režimu spánku, a potom si uložiť auto batérie. 14.Vykurovací Systém vyradení Funkcie: Ako pre pripojenie rybárske line, budete musieť nájsť odborníkom na inštaláciu, inak olej rezanie funkcia nemusí pracovať. 1. Štandardné napájanie tento prístroj je 10V-50VDC, červená línia je kladný pól napájania a čierny je záporný pól napájacieho zdroja; pri inštalácii záporný pól napájania, prosím, zvoľte zeme, alebo zem samostatne a nemusí zdieľať s inými drôty; 2. Olej vypnúť kontrolu riadok (zelená / modrá čiara) je pripojený k olejové čerpadlo linky.

Ako nainštalovať relé gps?

ICAR Platformu & APP

Demo: icardemo heslo: 123456 Sledovať vaše zariadenia na našich stránkach : www.icargps.net Alebo si môžete stiahnuť aplikáciu, ktorú chcete sledovať.

Často Kladené Otázky

1.Prečo je tak veľa "hieroglyfy"na APP?

Na "hieroglyfy" je Čínština. Inžinieri majú napísané mnoho rôznych jazykových do APLIKÁCIE, ale nie vrátane všetkých jazyk.

APP jazyk sa prispôsobuje svoj jazyk telefónu. Aplikácia zobrazuje v Čínštine, ak sa nedá čítať váš telefón jazyka, pretože jazyk chýba v APP databázy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako vyriešiť tento problém?

Po prvé, môžete prepnúť váš telefón do angličtiny. Po druhé, byť v kontakte s našimi klientmi-servis, upgrade jazyk databázy.

2.Prečo sa nemôžem prihlásiť app alebo platformu?

Po prvé, Prosím, overte, že používate správnu APLIKÁCIU alebo :

Názov APLIKÁCIE : ICARGPS

Platformy : www.icargps.net

Po druhé : uistite sa, že ste zvolili správnu možnosť prihlásiť:

Kliknite na tlačidlo "ID číslo prihlásiť" ak sa chcete prihlásiť v s ID číslom;

Kliknite na "Účet Prihlásiť" ak máte účet.

3.Čo je APN?

APN je Miesto Prístupu Siete, sim karty, ktorú sa chystáte vložiť do gps prístroja.

Prosím skontrolovať názov prístupového bodu so Sim kartou operátora.

Alebo nechajte ho na tento odkaz:

http://www.unlockit.co.nz/mobilesettings/

4.Ako nastaviť APN?

1).pošlite SMS príkazy na nastavenie APN 2).Povedzte nám svoj APN, potom by sme mohli pomôcť nastaviť APN pred odoslaním.

 • Názov Značky: icar
 • GPS Geografickej Polohy: Európa
 • Záručná lehota:
 • Položka Veľkosť: 31(d) x 31(W) x 57(H)mm
 • Napätie: 6V
 • Moc Von: 0.46 W
 • Názov Modelu: IK720 Relé GPS Tracker
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Softvér Na Sledovanie: ICAR GPS (APP)
 • Veľkosť Obrazovky: Žiadne Obrazovky
 • Prevádzkové Napätie: 10-40V
 • Výdrž Batérie: 1 Až 4 Hodín
 • Gps Modul: Áno
 • GPS typ: GPS Tracker
 • Špeciálne Funkcie: ACC Stave Zisťovania, Ťažné Upozornenie, Auto Rameno
Fikarchupenk
2021-01-24
5/5
Product more than very good quality and price
Natasha Lazareva1991
2020-12-21
5/5
It works finally after bunch of setting and installation.
Kolyagmot
2021-01-20
5/5
Product of very good quality works perfectly easy to install.
Modelcarcollect
2021-01-26
5/5
well received well packaged I will test it and give feedback after.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.