img 0

Zadarmo nakupovanie 10PCS VNMG160408 PM YBC251 Spekané Karbidy Frézy nástroje na Sústruženie, Karbid vložiť

€36.62

€29.66

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Zadarmo nakupovanie 10PCS ZCC CT VNMG160408PM YBC251 Spekané Karbidy Frézy nástroje na Sústruženie, Karbid vložiť

Zhuzhou diamantové rezné nástroje co., LTD., značka výkon

YBC151: je vhodný na konečnú úpravu ocele.

YBC251: je vhodný pre semi-konečnú úpravu ocele.

YBC351: má dobrú húževnatosť a odolnosť voči plastickej deformácie, vhodné pre hrubé obrábanie ocele.

YBM151: dobré difúzne nosenie odolnosť a odolnosť voči plastickej deformácie schopnosť a dobrá odolnosť voči otrasom, vhodný pre konečnú úpravu, semi-dokončovacie a nadávania z nerezovej ocele.

YBM251: je vhodný pre semi-dokončovacie a nadávania z nerezovej ocele.

YBD151: vhodné pre dokončovacie a semi-konečná úprava železných materiálov.

YBC kingbox čepele, druhá generácia

YBC152: v dopad húževnatosť zvýšiť v rovnakom čase, odolnosť voči oderu, má výrazne zlepšila, vysoká rýchlosť rezania je spracované na semi-konečnú úpravu ocele ideálnou voľbou. Rezná rýchlosť môže byť zvýšená o viac ako 25%, Za rovnakých rýchlosť rezania a nástroj život môže byť zvýšená na viac než 30%.

YBC252: silná schopnosť odolať plastickej deformácie a intenzita okraji, je z dokončovacie na hrubé obrábanie ocele všeobecné preferované značky. Pod vysoká rýchlosť odstraňovania rezných parametrov alebo drsných pracovných podmienok, má stabilný výkon, a môže dosiahnuť viac zelené suché rezanie. V rovnakom rezanie stave, rezná rýchlosť môže byť zvýšená o viac ako 25%; Za rovnakých rýchlosť rezania a nástroj život môže zvýšiť viac ako o 30%.

YBD kingbox čepele, druhá generácia

YBD052: CVD povlak značky, suché typ vysoká rýchlosť rezania v sivej liatiny odráža vynikajúca odolnosť voči oteru.

YBD102: CVD povlak značky, keď vo vysokej rýchlosti obrábania tvárnej železa ukazuje, dobrú odolnosť proti oderu a odolnosť proti nárazu.

YBD152: CVD povlak stupňoch, vhodný pre liatiny v high-rýchlosť otáčania spracovanie, tiež znesie mierne občasné rezanie pri strednú rýchlosť. Táto značka, keď sa uplatňuje na frézovanie z liatiny, má tiež silné všestrannosť.

YBD252: CVD povlak, značka, dobrá odolnosť voči oteru a húževnatosť, sa vzťahujú na tvárnej liatiny (tvárna liatina, pre príklad), ako sa vyžaduje v low-speed mokré mletie, vhodný aj pre občasné pod podmienkou, sústruženie spracovanie.

Nová značka karbidu PVD povlak nano povlak

Špeciálna povrchová úprava procesu, aby čepeľ povrch je hladký, zníženie trenia, vzdialenosť viac hladké.

Jedinečný nanostructure povlak, užšiu integráciu s substrát, húževnatosť a tvrdosť je vyššia.

Cena, dobrá tepelná stabilita a chemickej stability rezné hrany, aby poskytovali účinnú ochranu.

YBG102: vhodné pre všetky druhy materiálov (vhodný najmä pre liatina) svetla, stredné zaťaženie frézovanie, a v podstate polovica sústruženie spracovanie vysokoteplotné zliatiny.

YBG202: vhodné pre všetky druhy spracované materiály (ľahká, stredná záťaž frézovanie, otvor spracovanie, ako aj podstatu, pol sústruženie spracovanie nehrdzavejúcej ocele a vysokoteplotné zliatiny drsné sústruženie spracovanie.

YBG302: vhodné pre všetky druhy spracovávaných materiálov stredné zaťaženie frézovanie, obrábanie, rezanie, strihanie na spracovanie, ako aj semi čistý, hrubý, sústruženie z nehrdzavejúcej ocele, spracovanie, uvedomí si dokonalú kombináciu bezpečnosti a nosenie-odolávanie výkon.

Obchodu Č. 1805908

  • Číslo Modelu: VNMG160408PM YBC251
  • Tvrdosť: A
  • Materiál: Karbid Volfrámu
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja
  • Povlak: Povlak

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.