• top
 • Ďaleko Infračervené Ametyst Vankúš Memory Peny Relaxačné Hlavu Terapia JEDĽA Negatívne ióny Úľavu od Bolesti Čakra Crystal Drahokam Vankúš
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Ďaleko Infračervené Ametyst Vankúš Memory Peny Relaxačné Hlavu Terapia JEDĽA Negatívne ióny Úľavu od Bolesti Čakra Crystal Drahokam Vankúš

€89.89

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

ChakraMat Vankúš

ChakraMat série krčka maternice vankúš kombinovať 7 drahokam s slap-up tkaniny, a preberá dizajn konceptu, ktorý riadi ľudské telo štruktúry. Jeho interiér je naplnený pamäťovej peny. Pamäťovej peny vankúš môže úplne fit krku oblúku, tak, aby maximálne oblasti krku sa môže obrátiť na vankúš. A je schopná podporovať krvný obeh, zmierňujú bolesti, udržať krčná chrbtica prirodzene, uvoľnene, ktorý má dobré úľavu vplyv na krčnej chrbtice problémy.

Čo je ChakraMat Vankúš

Chakramat série zmesi 7 druhov kameňov, ako sú Ametyst, lapis lazuli, modrá chalcedony, zelená aventurine, žltá achát, zlato jade, červený jaspis. Dizajn Chakramat série je odvodený od starovekej Indickej jogy teórie. Je presvedčený, že čakry sú energetické organizácie nášho tela, ktoré je zhromažďovanie bod telesnej energie. Čakra je rozdelená zhora nadol: Sahasrara Čakra, Ajna Čakra, Čakra Hrdla, Srdcovej Čakry, Nabhi Čakra, Maripura Čakra, Muladhara Chkara. Zodpovedajúce rôznych častí tela . Chakramat používa sedem drahokamov pre Čakra, prináša zdravie ľudí zo starovekej Indickej jogy teórie.

Čo je ametyst?

Prírodné ametyst je známy pre svoje relaxačné vlastnosti. Ametyst zodpovedá Sahasrara Cakra, ktoré pomáhajú sústrediť sa, odolať, nespavosť, zmierniť stres a pomáhajú zmierniť migrény, bolesti hlavy a všetky nepríjemné pocity spôsobené stresom. To tiež symbolizuje zdravie, šťastie a slobodu od zla, so schopnosťou uvoľniť negatívne ióny a ďaleko infračervené lúče.

Čo je lapis lazuli?

Ako staroveký drahokam, lapis lazuli bol miloval ľudí z celého sveta. V starovekej Číne, staroveký Egypt a staroveké Grécko, boli považované za drahé jade odrôd. Na lapis lazuli zodpovedá ajna čakry na ľudský organizmus a pomáha liečiť nespavosť, bolesti hlavy, upokojuje náladu a zníženie krvného tlaku. Lapis lazuli môžete tiež zbaviť sa únavy očí a ochranu zraku.

Čo je modrá chalcedony?

Modrá chalcedony je dobre známy ako krásny klenot,je tvorený z nízkych teplôt hydrotermálne tekutiny s obsahom kremičitého zrážaná v bloku rock z Andezitové. Modrá chalcedony zodpovedá krčnej Čakry. Dobrý zlepšenie chronických pharyngitis, ústnej dutiny, štítnej žľazy telo a pľúc.

Čo je zelená aventurine?

Zelená Aventurine jade je druh Aventurine, ktorý je zelená, pretože obsahuje chrome sľudy. Zelená Aventurine zodpovedá Srdcovej Čakry. Dlhodobý kontakt môže mať ľudia radi a zbaviť stresu. Taktiež zmierňuje chorobu srdca a pľúc systému. Zelená Aventurine môžete tiež doplnenie stopových prvkov a minerálov, ktoré potrebuje ľudský organizmus.

Čo je žltá achát?

Žltá achát je zdokumentované v oboch Starého Zákona a Budhistické texty, To je jeden zo siedmich drahokam. Žltá achát zodpovedá Nabhi Čakra , má dobrú reguláciu účinok na zažívacie orgány a môže tiež hydratujú pokožku a zlepšiť niektoré kožné problémy.

Čo je zlato jade?

Zlato jade bola označená ako "narodil kameň" v novembri vo viacerých krajinách a je symbolom priateľstva a mieru. V dávnych dobách, zlato jade má liečivé hodnoty a môžu byť zem do prášok pre použitie ako liečivá materiál. Glod jade zodpovedá maripura čakra a má liečebné účinky na pečeň, pankreas a žlčník. To môže podporovať metabolizmus a eliminovať odpad z tela.

Čo je červený jaspis?

Červený jaspis zodpovedá Muladhara chkara, ktorý je vhodný pre ženy s slabé ústavy a anémia. Dlhodobá expozícia môže pomôcť zlepšiť gynekologické a reprodukčných chorôb, to môže tiež posilniť funkciu pohlavných orgánov. Červený jaspis dokáže byť vedené z vyblednutiu, pretože obsahuje vysoké ceny oxidu železa.

Čo je ďaleko infračervené?

Priestor vedci skúmajú podmienky ľudského života vo vnútri kozmické lode,je známe, že celková vlnová dĺžka slnečného svetla je 6000-15000 nanometrov ďaleko infračervené je základným faktorom pre živé veci. Preto, ľudia nazývajú túto časť dlhé infračervené vlny "života svetlo vlna". Ľudské telo je emitting ďaleko infračervené na všetky časy, podľa meranie: ľudské telo vyžarované ďaleko infračervené vlnové dĺžky v blízkosti 9.6 mikrónov.Vlnová dĺžka (5.6-15 mikrónov) z ďalekého infračerveného svetla sa prekrýva s vlnovej dĺžky vyžiareného ľudské telo (priemerná teplota ľudského tela je 36.5℃, ktoré je preložené do vlnovej dĺžke asi 9.4 mikrónov). Frekvenčné pásmo je v rovnakom rozsahu, takže bunky a molekuly v ľudskom tele môže stať aktívnym spôsobom. Tento jav sa nazýva rezonancia.To môže aktivovať bunky, podporujú krvný obeh, urýchliť metabolizmus a zlepšiť telu vlastnej imunity.

To, čo je negatívne ióny?

Negatívne ióny a katióny spolu tvoria poplatok。Vo všeobecnosti existuje veľa výrobkov v znečistenom vzduchu, a anióny sú distribuované hlavne v sypký údolia, lesy, pláže a iné miesta. Osoby s chronickým ochorením, ktorí žije v cationically, oblasti bohaté na urýchli ochorenia. Ak je vystavený anióny, aktivuje bunky, zvyšuje odolnosť a zmierňuje chronické ochorenia.

 • Položka Druh: Masáže & Relax
 • Veľkosť: 53x33x10cm
 • Certifikát: ISO13485, FDA, CE
 • Názov produktu: Čakra Vankúš
 • Aplikácia: Vedúci
 • Vankúš core: Pamäťová Pena
 • Názov Značky: Fanocare
 • Materiál: Kompozitný Materiál
 • Kameň: 7 drahokam
 • Číslo Modelu: ChakraMat R55
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.